אסתטיקה דנטלית

כתרי זירקוניה

במרפאתנו מבוצעים כתרי זירקוניה, יתרונם של כתרים אלה הינו בכך שהם עשויים מחומר חזק ביותר. צבע הבסיס של הכתרים לבן בגוונים שונים ומותאם לגוון הטבעי של השן. על כיפת הזירקוניה מיושמת חרסינה. כתרים אלה מקנים מראה טבעי לחלוטין.

הלבנת שיניים

ציפוי השיניים בחזיתות חרסינה לבנות, לפי בחירת גוון אישית. הפעולה דורשת מהרופא דיוק ומיומנות מקסימליים. במהלך הפעולה מוסרת שכבה דקה מחזית השן ולאחר מכן מודבק במקומה ציפוי מחרסינה חזיתי הנקרא "פסטה".

הבהרת שיניים

שונה מהלבנת שיניים, והינה תהליך של הנחת חומרים המכילים מי חמצן בריכוזים משתנים על השיניים, בעזרת סד שהוכן על ידי רופא השיניים, למשך מספר ימים. תהליך זה מוביל להלבנת השיניים, אולם ישמרו הבדלי הצבע בין שן לשן. כמו כן יש לציין שלא ניתן להעביר כתרי חרסינה קיימים.

גשר מרילנד

גשר מרילנד הינו כתרי חרסינה המודבקים לאחורי שיניים סמוכות בטכניקה של צריבה והדבקה. השיטה מאפשרת השלמת שן חסרה בלי פגיעה בשיניים סמוכות. השחזור הינו "כתר בעל כנפיים" המודבקים בחלק האחורי של השיניים הסמוכות. בשיטה זו אין צורך לבצע שתל או להשחיז שיניים סמוכות. ניתן להשתמש בגשר מרילנד כפתרון זמני בקליטת שתלים באזור שיניים קדמיות.

  • Facebook Social Icon

054-3039053

הגעתון 16 נהריה | הדודאים 5 קצרין | קיבוץ מחניים

כל הזכויות שמורות לד"ר טוביה וייסמן ©.באתר ניתן כשירות מידע בלתי מחייב, והוא אינו מהווה בדרך כלשהי המלצה לשימוש במוצר רפואי או תרופה כלשהי, עיצה רפואית או משפטית, חוות דעת מקצועית, או תחליף לבדיקה אצל רופא שיניים

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now